top of page

CONVERSE X A-COLD-WALL CHUCK 70 LOW

Spolupráce mezi Converse a A-COLD-WALL* představuje kapsulovou kolekci zahrnující dva modely Chuck 70 a ladící oblečení a doplňky, které tvoří letní uniformu roku 2023.


Zakladatel ACW* Samuel Ross definuje letní městskou uniformu prostřednictvím přepracovaného modelu Chuck 70 a funkční kolekce oblečení. Otevírá tím další kapitolu spolupráce mezi Converse a A-COLD-WALL*, která propojuje legendární značku s konceptuálními vizemi Samuela Rosse. Jeho progresivní a funkční kapsulové kolekce aplikují utilitární cool streetstyle na Converse modely a tvoří dokonalou symbiózu.
Od premiéry první kolekce A-COLD-WALL* ve spolupráci s Converse na London Fashion Week v roce 2019 pokračoval Ross ve vytyčování nových směrů této úspěšné kolaborace. Jako odborník na funkční prvky vtělil charakteristický designový jazyk A-COLD-WALL* do klíčových inovativních konceptů značky Converse - pohodlí, udržitelnost a funkčnost. Tato nejnovější kolekce je inspirovaná řemeslem a zdůrazňuje praktičnost. Vznikla tak uniforma, která má minimalizovat čas strávený výběrem oblečení a maximalizovat čas věnovaný kreativitě.


Kolekci představuje multiinstrumentalista a hudebník Takuya Nakamura, jehož experimentální tvorba symbolizuje i ducha celé spolupráce. Nakamura je proslulý svým hraním na trubku během živých elektronických setů, ve kterých kombinuje žánry jako techno, reggae, dub, drum and bass, klasickou hudbu a mnoho dalšího.
Chuck 70 Ox kombinují voskovaný plátěný vršek s průhlednými a vrstvenými detaily, minimalistickými stylovými prvky a patinou, která evokuje opotřebovaný duch klasických Chucků. Do tohoto moderního provedení jsou zapleteny nadčasové prvky Converse. Chuck 70 je k dispozici v odstínech Oceana a Green.


Ke kolekci oblečení patří tmavě modrá vesta, temně zelená košile, trička a kraťasy v odstínech tmavě modré a šedé. K nabídce Converse x A-COLD-WALL* patří také batoh v moderním geometrickém tvaru s voděodolným zipem, reflexními potisky a odolnou konstrukcí.


Kolekce je k dostání na www.converse.cz a u vybraných prodejců.
Comentarios


bottom of page