top of page

GymBeam tento rok atakuje tržby přes 4 miliard korun!

Praha, 20. prosince - Na pravidelném All Hands meetingu představil Dalibor Cicman,  CEO GymBeam, úspěchy třetího kvartálu a nastínil předpokládané výsledky největšího fitness e-shopu v našem regionu za rok 2023. Odhadovaná roční tržba je o 16 % vyšší, než ta plánovaná, a oproti minulému roku je růst tržeb téměř 60%. Nejsledovanějším momentem v daném období byl jednoznačně Black Friday. Ten byl pro GymBeam rekordní hned v několika ohledech. Stal se nejúspěšnějším v historii společnosti a během kampaně bylo prodáno více než 1 milion produktů, což představuje nárůst o 76 % oproti minulému roku. Celkový počet objednávek vzrostl v porovnání s minulým rokem o třetinu a dosahoval tak téměř čtvrt milionu kusů.

Dalším úspěchem byl dosažený rekord v počtu zabalených balíků za jediný den, a to skoro 20 000 kusů. V oblasti mezinárodní expanze zaznamenal největší úspěch italský, řecký a polský trh. I s ohledem na rychlý růst společnosti byl překročen milník 500 zaměstnanců, což potvrzuje nejen dynamiku GymBeam, ale i její významný přínos k regionální zaměstnanosti. Kamenná pobočka v Praze navíc obdržela ocenění Visa Top Shop za měsíc listopad a potvrzuje tak kvalitu servisu poskytovaného zákazníkům.

GymBeam hodlá tyto úspěchy posouvat ještě dál a už před koncem roku má mnoho plánů na nadcházející období. Prioritou bude i nadále výrazné rozšiřování kapacity skladu a jeho automatizace, růst marketplace a dále například zavedení ChatBota, který zlepší komunikaci se zákazníky a zvýší pohodlí nákupního procesu.

Comments


bottom of page